Dahua PFS4226-24ET-360 24-Port PoE Hi Poe Switch Yönetilebilir Poe Switch
Markalar
Ürün Kodu: Dahua PFS4226-24ET-360 24-Port PoE Switch
Stok Stokta var
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
Hızlı Gönderi-Orjinal Garantili Ürünler-Kolay Kurulum-Ücretsiz Destek Hizmeti-Güvenilir Alışveriş
  • Katman 2 yönetimi PoE anahtarı
  • PoE mevcut, PoE +, Hi-PoE
  • ‘Portakal portu’ mevcut Hi-PoE, PoE genişletici (PFT1300) ile kullanılabilir.
  • 250 metre mesafe uzak PoE iletimi
  • PoE yönetimi , PoE Ayarları / Olay İstatistikleri / Yeşil PoE
  • ConfigTool ile arama ve yükseltme
  • Web yönetimi mevcut
  • Yüksek yıldırımdan korunma tasarımı
  • Engelleyici olmayan video iletimi
24 Port L2+ Yönetilebilir Switch (24GE +  2 Kombo Port, 1 Konsol)
Port 1-24: 24 × RJ-45 10 M/100 M (PoE)
Port 25-26: 2 × RJ-45 10 M/100 M/1000 M (uplink)
Port 25-26: 2 × SFP 1000 M (uplink) (combo)
Çalışma Sıcaklığı: -10°C~55°C, Nem Aralığı: 10%~90%
Verim
Katman
Katman 2
Yönetilen
Evet
Anahtarlama Kapasitesi
8,8 Gb/sn
Paket İletme Hızı
6,55 Mp/sn
Paket Arabellek Belleği
2,75Mbit
MAC Tablo Boyutu
4K
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE 802.3ab;
IEEE 802.3z
Donanım Özelliği
Standart Güç Kaynağı
Evet
Yetki Belgesi
Ethernet Bağlantı Noktası
24
Optik Bağlantı Noktası
2
Ethernet Bağlantı Noktası Hızı
100 Mb/sn
Optik Bağlantı Noktası Hızı
1 Gb/sn
Kartvizit Yuvası Sayısı
Bağlantı Noktası 1-24: 24 × RJ-45 10 M/100 M (PoE)
Bağlantı Noktası 25-26: 2 × RJ-45 10 M/100 M/1000 M (yukarı bağlantı) Bağlantı Noktası
25-26: 2 × SFP 1000 M ( yukarı bağlantı) (birleşik)
Hata ayıklama
Konsol × 1
Güç kaynağı
100V–240VAC
Çalışma sıcaklığı
–10 °C ila +55 ° (14 °F ila 131 °F)
Çalışma Nemi
%10 bağıl nem-%90 bağıl nem
Güç tüketimi
Boşta: 10W
Tam yükte: 360W
Yetki Belgesi
PoE Standardı
IEEE802.3af/ IEEE802.3at/ Hi-PoE/ IEEE802.3bt
Yetki Belgesi Bütçesi
Bağlantı Noktası 1-2 ≤ 90W, Bağlantı Noktası 3-24 ≤ 30W, toplam ≤ 360W
PoE Pin Ataması
1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Yetki Belgesi Yönetimi
Güç tüketimi yönetimi
Gücü açma ve
kapatma Aşırı yük için gücü kapatma
Yeşil PoE
Eski destek
Uzun Mesafe PoE İletimi
250 m uzun mesafe güç kaynağı
İşlev
Kapsayan Ağaç Protokolü
IEEE 802.1d (STP); 802.1w (RSTP)
VLAN
IEEE802.1q Standart VLAN
Akış kontrolü
Bağlantı Toplama
Statik; LACP
Bağlantı Noktası Yansıtma
Bire bir; çoklu-bir
Çok noktaya yayın
Bağlantı noktasına dayalı GMP gözetlemesi
DHCP
DHCP istemcisi
Güvenlik
QoS
Protokole dayalı yüksek ve düşük öncelikli
WRR
802.1P
DSCP Önceliği
Genel
ESD
Hava deşarjı: 8kV
Kontak deşarjı: 6kV
Gök gürültüsüne dayanıklı
Ortak mod: 4kV
Diferansiyel mod: 2kV
Boyutlar
440 mm × 300 mm × 44 mm (17,32" × 11,81" × 1,73") (U × G × Y)
Ambalaj Boyutları
Ambalaj kutusu: 527 mm × 412 mm × 110 mm (20,75" × 16,22" × 4,33") (U × G × Y)
Koruyucu kutu: 584 mm × 549 mm × 446 mm (22,99" × 21,61" × 17,56") ( U × G × Y)